« Informacje o Firmie » «» « Kontakt » «» « Produkty »
Polokno.pl \ Produkty
okna ¤ drzwi ¤ rolety zewnętrzne ¤ żaluzje wewnętrzne ¤ moskitiery ¤ parapety ¤ okucia ¤ szyby
okna

Profile okienne i drzwiowe dostarcza niemiecka firma PROFINE, która jest przodującym w Europie producentem profili okiennych i drzwiowych z tworzywa sztucznego, mając w tej dziedzinie najdłuższe w świecie doświadczenie. Starannie przemyślana koncepcja profili umożliwia projektowanie najróżniejszych konstrukcji z rozmaitymi wariantami skrzydeł. W trosce o ekologię - stabilizatory ołowiowe, zastąpiono wapniowo-cynkowymi. Testy potwierdzają, że profile firmy Kommerling mają większą wytrzymałość na zmiany pogody, a ich jedwabisty połysk na powierzchni był w przeszłości znakiem szczególnej jakości - i tak pozostanie w przyszłości. Można oczekiwać, ze utrzymają swój piękny wygląd przez wiele lat.

JAK WYBRAĆ DOBRE OKNA ?

drzwi

Drzwi zewnętrzne są jednym z najbardziej eksponowanych elementów Państwa domu. Jako jego wizytówka powinny doskonale współgrać z otoczeniem, zapraszając przy tym do wnętrza budynku. A do tego muszą spełniać szereg wymagań dotyczących funkcjonalności i trwałości. Proponujemy Państwu drzwi z wypełnieniem ADECO. Są trwałe długowieczne, doskonale izolują termicznie i akustycznie, łatwe w czyszczeniu, nie wymagają skomplikowanej konserwacji, występujące w wielu kolorach i wzorach.


rolety zewnętrzne

Dlaczego warto zakładać rolety zewnętrzne?
- są odporne na wpływy atmosferyczne
- nie wymagają prac konserwacyjnych
- chronią przed zimnem i hałasem, słońcem, światłem i przeciągami
- zwiększają bezpieczeństwo domowników

Warto zadbać o to, by nasze mieszkanie było miejscem gdzie czujemy się bezpiecznie i swobodnie. Za naciśnięciem przycisku lub pociągnięciem paska możemy się odgrodzić od ciekawskich spojrzeń lub ulicznego hałasu. Rolety chronią naszą prywatność i spokój. www.portos-rolety.pl


moskitiery

Moskitiery - wykonywane są do każdego wymiaru okna i drzwi. Zapewniają 100-procentowe zabezpieczenie przed wszelkiego typu insektami. Wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, a siatka z cienkich włókien szklanych odpornych na czynniki atmosferyczne.parapety

Parapety wew. PVC

Parapety z SYNTETYCZNEGO MARMURU i GRANITU

Parapety zew. STALOWE i ALUMINIOWE


okucia

Jednym z podstawowych elementów, z których składa się okno, jest okucie. Jakość i trwałość okucia ma decydujący wpływ na bezawaryjne i długotrwałe użytkowanie okna. To od okucia zależy przede wszystkim komfort obsługi okna, płynne otwieranie, uchylanie i zamykanie skrzydła. Okucie może spełniać wiele funkcji dodatkowych: reguluje intensywność przewietrzania, przytrzymuje skrzydło w wybranym położeniu, zabezpiecza przed zatrzaśnięciem podczas przeciągu itd. przed podjęciem decyzji o kupnie okna warto zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi, jakie proponuje system Winkhaus.


szyby

Szyby - głównym dostawcą szkła jest firma Glaverbel Czechy A.S. Proponujemy szyby zespolone o różnych zastosowaniach: chroniące przed zimnem i utrzymujące ciepło wewnątrz domu, ograniczające transmisję promieni słonecznych, chroniące przed hałasem i zabezpieczające mienie, ogniochronne i kuloodporne, szyby przeznaczone do przeszkleń w oknach jaki na fasadach budynków.